piątek, 6 lipca 2012

Upał


Lubię lato, lubię jak jest ciepło, jak świeci słoneczko, ale... Bez przesady:) W domu duszno i gorąco a na dworze jeszcze gorzej. Ali biega w samej pieluszce po domu. Okna pozamykane, żeby ciepłe powietrze nie wleciało. Chyba zakupimy jakiś mały basenik, żeby Ali mogła się popluskać w wodzie, bo na dwór wychodzimy dopiero około 18stej (a i tak jest jakieś30 stopni).

W poprzedni weekend byliśmy w parku wodnym w Dąbrowie Górniczej.
Pierwszy raz na basenie Ali była jak miała pól roku i bawiła się świetnie. Tym razem też tak było:). Kupiliśmy Jej dmuchane kółko "kaczuszkę" z takimi wbudowanymi "majciochami" i był "szał - ciał" na brodziku:). Zastanawiamy się czy nie kupić Ali dmuchanych rękawów, aby przy każdym potknięciu się nie nurkowała głową w dół pod wodę:)
A w ten weekend przetestujemy park wodny w Tarnowskich Górach."Upał - pojęcie meteorologiczne opisujące stan pogody, gdy temperatura powietrza przy powierzchni ziemi przekracza +30°C. W języku potocznym używane jest również pojęcie skwar." ŹródłoŹródło

8 komentarzy:

 1. chyba jednak zbyt gorąco niż sądziłam ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe nawet auto się stopiło:-p

  OdpowiedzUsuń
 3. no my zamknęliśmy się w mieszkaniu, baaaardzo ciepło, nasz maluszek chyba jeszcze nie jest gotowy na taki upał. ja na pewno nie, lekko rozszczelnione okna uchroniły nas przed żarem. W mieszkaniu jest dużo chłodniej niż na dworze.

  OdpowiedzUsuń
 4. mój syn ma 14 miesięcy i nawet pieluchy mu nie zakładam, uczę żeby wołał, choć nie zawsze mu to wychodzi, zmieniam mu majtki, bo w takie gorąco nawet od najlepszej pieluchy może mieć odparzenia. pozdrawiam i polecam http://nie-doskonalapanidomu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh, ja się dopiero "przymierzam" do nocnikowania, tzn. psychicznie się "przymierzam" :D

   Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.